Web Tasarım ve Uygulama


Alanında uzman programcılarımız tarafından geliştirilen web yazılımları hafif, esnek ve geliştirilmeye açıktır. Müşterilerimizin isteklerine hızla cevap verebilen, yaratıcı, pratik ve sağlam çözümler geliştirmeyi seven bir ekibiz. Bir firmayı dinleyerek, neye ihtiyacı olduğunu anlayarak ve hedef kitlesine hangi dille sesleneceğini, nasıl bir arayüz ile web dünyasında yer alacağını tespit ederek işimize başlıyoruz. Değişen içerik bilgilerinizi, size özel yönetim paneli üzerinden güncelleyebilir, sitenizin her zaman yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Sitenizin yazılımı ve kullanılabilirlik düzeyi sitenize gelen kullanıcıların aradıkları bilgiye en kolay ve en hızlı biçimde ulaşması açısından önemlidir.  DMA Ajans markanız ve hizmetlerinizi web site ziyaretçilerinize anlaşılır bir arayüzle sunar. Firmanıza özel hazırlanan arayüz sayesinde sonradan haber, ürün, fotoğraf ve kurumsal duyurularınızı güncelleyebilirsiniz.  Hazırladığımız özgün tasarım ve içeriklerle güncel tuttuğunuz web siteniz internet arama motorlarında hızla yükselir. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması marka değerinizi ve satışlarınızı arttırır.

Kullanıcı Deneyimi
Web sitesi ve dijital uygulamaların kullanıcı deneyimi açısından daha işlevsel ve popüler olması için çalışır, çözümler geliştiririz.
İçerik Geliştirme
Marka değerleriyle tüketici iç görülerinin nasıl buluşturulacağını; hangi içeriğin, hangi üslup ve tasarım diliyle aktarılacağını tespit ederiz.
Yaratıcı Fikirler
Tüketici ihtiyaçlarını marka vaadiyle buluştururken yaratıcılığın ne zaman ve ne şekilde ortaya konacağına dair çeşitli fikirlere sahibiz.
Modern Tasarım
Dijital dünyaya özgü kurallar çerçevesinde markalara daha modern, daha yaratıcı ve daha kullanışlı tasarımlar geliştiririz.

Seo Optimizasyon


SEO: Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe anlamı ise Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinmektedir. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaların tümünü kapsar. Bu çalışma da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır. SEO, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır.

 

SEO için neler yapılır? İlk olarak web sitenize giren tekil kullanıcıların sayısını artırmakla başlayabilirsiniz. Bunun için pek çok yayın organı alternatifler arasındadır. SEO puanı yüksek çeşitli sitelerde makaleler yayınlayarak referans linkler alabilirsiniz. Sitenize yönlendirilen linkler artı değer katacaktır. Ardından standart SEO  kurallarını gözden geçirmelisiniz. Bir sitenin meta ve description ayarları, özgün içerikleri, özgün görselleri ve linklerin çalışılabilirliği sürekli kontrol edilmelidir. Kurallara uyulduğu sürece arama motorlarında ki yükselişiniz artacaktır.

Web Tasarım Uygulama 92%
Wordpress 67%
Seo Optimizasyon 73%
Marketing Analiz Raporlama 88%

Sosyal Medya


Markanız, firmanız ya da kişisel amaçlarınız için kullanmakta olduğunuz web sitelerinizin içermekte olduğu ürün veya çeşitli hizmetlerinizi sosyal medyadan pazarlayabilmek için sosyal ağ siteleri dâhilinde hesap açmak önemlidir. Markanın ihtiyaçları doğrultusunda ve bu ihtiyaçların hedef kitle ile buluştuğu noktada DMA Ajans bulunuyor ve Sosyal Medya Stratejilerinizi belirliyor. Sosyal Medya riske atılamayacak kadar önemlidir. Rekabet düzeyinizi yükseltmek, müşterilerinizle anlık etkileşimde bulunmak ve marka PR değerinizi güçlendirmek için Sosyal Medya hesaplarınızı etkin kullanmalısınız.

 

İnternetin gelişimi ve Sosyal Medya ile kullanıcılar tüm tüketici haklarını kullanabilme fırsatını yakalamıştır. Tüketiciler artık markalar hakkında düşüncelerini aktarabiliyor, memnuniyetlerini ya da şikayetlerini Twitter’da, Facebook’ta ya da bloglarda anlatabiliyor.  Eğer markanız bu ağlarda etkin değilse tüm bu etkileşimden yoksun kalırsınız. Hakkınızda yazılanlara anlık dönüş sağlayamadığınız için rekabette olduğunuz firmalar sizden bir adım öne geçer. Büyüyen Sosyal Medya ağlarında müşterileriniz sizi arıyor. Harekete geçin!

sosyalmedya

Reklam Yönetimi


İnternet reklamları geleneksel medyalarla kıyaslanamayacak şekilde sonuç alıcıdır. İnternette reklam yayınlamak için para ödemezsiniz. Sizin reklamınızı tıklayarak sitenize gelen ziyaretçiler için para ödersiniz. Reklam bütçenizi önceden belirleyerek her ziyaret için ne kadar ödeyeceğinize siz karar verirsiniz. Reklamlarınızın geri dönüşüm istatistiklerini inceleyerek yatırım stratejilerinizi belirleyebilirsiniz. İnternet reklamları kullanıcıların %80’inden fazlasına erişmenizi sağlar.

 

İnternet reklamı yönetirken kimlere ulaşmak istediğinizi hedef kitle seçenekleri ile belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklamların dönüş ve satış oranı yüksek olacaktır. Hedef kitle seçeneklerinin yanı sıra reklamlarınızın hangi sitelerde veya hangi sektörle alakalı sitelerde yayınlanmasını istiyorsanız seçebilirsiniz. Yayınlanan reklamlarınızın ücretlendirilmesini de kendiniz seçebilirsiniz. Tık başı ödeme, görüntüleme başı ödeme, dönüşüm(satış) başı ödeme gibi seçenekler bulunmaktadır.

Email Marketing


İnternet hayatımıza giriş yaptığı günden bu yana büyük bir hızda gelişmekte ve hayatımız ile etkileşimini artırarak devam ettirmektedir. İnsanlar bu ağın gelişmesi ile çoğu işini bu ağ üzerinden çok kolaylık ile yapmaktadır ve bu sayede internet ortamında yoğunluk artmaktadır. Mail Marketing şirketlerin veya kişilerin bir ürünlerini veya hizmetlerini pazarlamak, tüketicileri haberdar etmek için e-posta yoluyla bilgilendirme yapmalarıdır.

 

Banner veya diğer uygulamalarda kullanıcılar site içerisinde bir sürü mesajla karşılaşmakta ve site içerisinde ki reklamlara dikkat etmemektedirler. Fakat mail hesabı tamamen kişiye özeldir, kullanıcıyı teke tek yakalayabildiğiniz bir mecradır. Sizin mailinizi kişi görür merak eder ve en azından bir kez okur, beğenirse harekete geçer beğenmezse maili siler ama her durumda sizin mailinizi görme olasılığı çok yüksektir. Dikkat çekici başlıklar ve görseller ile kampanyalarınızın daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Animasyon


Animasyonu ve illüstrasyonu kullanarak reklamlarınızı canlandırın! Akılda kalıcı, dinamik ve etkili infografikler ya da ürünü birebir kullanabileceğimiz motion graphics, 2d ve 3d animasyon, stop-motion ve illüstrasyon.

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram